881-528-420 [email protected]

Dezynfekcja powierzchni skutecznym na to sposobem.

Pandemii COVID-19 końca nie widać. Na każdym kroku widzimy, jakie spustoszenie wywołuje koronawirus w Polsce. Pojawiający się praktycznie wszędzie, wywołuje przerażenie mieszkańców miast i wsi. Powód jest prosty – zarazić można się
w każdym miejscu. W związku z tym potrzebna staje się skuteczna dezynfekcja powierzchni, która poprawi bezpieczeństwo w miejscu, w którym zostanie przeprowadzona.

Czyszczenie powierzchni profilaktyczną koniecznością

Szeroko pojęte mycie powierzchni, w tym dezynfekcja przedmiotów, jeszcze nigdy wcześniej nie było tak ważne. Stało się wręcz symbolem obecnej sytuacji na świecie. Mycie powierzchni jest bowiem działaniem o charakterze dezynfekującym, antywirusowym i antybakteryjnym. Spełnia funkcję profilaktyczną, zabezpieczającą przed wirusami i bakteriami przenoszącymi się drogą kropelkową. Do takich właśnie zalicza się koronawirus. Jak podaje amerykańska agencja Centers for Disease Control and Prevention, ów wirus może utrzymywać się na różnych powierzchniach do aż 17 dni! Niezależnie od tego, czy są to ławki (publiczne, ogrodowe), stoły, czy przedmioty metalowe lub jakiekolwiek inne przedmioty – zagrożenie zarażeniem się jest tak samo możliwe! Aby temu zapobiec należy regularnie odkażać wszystkie te miejsca i przedmioty.

Gdzie odbywa się dezynfekcja powierzchni?

Wszędzie powinna mieć miejsce dezynfekcja powierzchni.Rzeszów i okoliczne miejscowości są szczególnie narażone na obecność koronawirusa. Chcąc uchronić mieszkańców Podkarpacia, zadbać o ich zdrowie i sprawić, że będą czuli się bezpiecznie w miejscu, w którym mieszkają, postanowiliśmy świadczyć dla nich usługę: dezynfekcja powierzchni Rzeszów, którą mogą zamówić bez wychodzenia z domu, korzystając z poniższego formularza kontaktowego.

W jaki sposób odbywa się dezynfekcja powierzchni?

Realizowana przez nas dezynfekcja powierzchni odbywa się metodą natryskową. Podczas pracy wykorzystujemy nowoczesny, w pełni bezpieczny płyn do dezynfekcji powierzchni PronTech, który szybko i skutecznie niszczy znajdujące się na powierzchni wirusy. Głównym składnikiem płynu do dezynfekcji, z którego korzystamy jest Alkil (C12-18) chlorku dimetylobenzyloamonu (ADBAC (C12-18)) (zaw. 400 g/kg).

 

Dlaczego warto?

Potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług są liczne referencje, jakie otrzymaliśmy. W naszej pracy stawiamy na:

  • bezpieczeństwo,
  • terminowość,
  • fachowość – posiadamy doświadczenie w tym, co robimy,
  • korzystne ceny – tylko 200 złotych za 100 m2!!!

Oferujemy zarówno mycie powierzchni dużych, jak i małych. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zatroszcz się o siebie i innych już dziś!

Nie czekaj aż koronawirus zadomowi się na terenie Twojego podwórka, działki, Twojej firmy. Nie zwlekaj i już teraz zatroszcz się o siebie i innych, zamawiając usługę: dezynfekcja powierzchni Rzeszów. Skontaktuj się z nami – odpowiemy na Twoje pytania, rozwiejemy wątpliwości, doradzimy i weźmiemy się do pracy na rzecz Twojego i innych bezpieczeństwa.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu

Tego typu produkty posiadamy. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i już dziś zadbasz o swoje zdrowie i zdrowie twoich podopiecznych!

Call Now Button